Авторизация
Eslab qoling: futboltv.asia
 
  • 22:10 – "CHelsi"ning yangi futbolchisi: "Yangi chaqiruvlarga chanqoqman" 
  • 22:00 – Superliga. "Neftchi" Buxoroda durang qayd etdi 
  • 21:50 – Superliga. "Navbahor" - "So'g'diyona" 2:0 LIVE. ONLAYN 
  • 21:20 – Superliga. "Metallurg" - "Bunyodkor" 1:1 LIVE. ONLAYN 

JCH-2018. Barcha guruhlar va barcha o'yinlar taqvimi

2018 yilgi Jahon chempionati boshlanishiga 7 kun qoldi .

JCH-2018. Barcha guruhlar va barcha o'yinlar taqvimi

O'quvchilarimizga har bir guruhdagi o'yinlar jadvali va stadionlar ro'yxatini taqdim etamiz. Barcha soatlar Toshkent vaqti bilan berildi.


"A"guruhi

Rossiya

Saudiya Arabistoni

Misr

Urugvay


14 iyun 20:00

ROSSIYA - SAUDIYA ARABISTONI

"Lujniki", Moskva

15 iyun 17:00

MISR - URUGVAY

"Markaziy", Ekaterinburg

19 iyun 23:00

ROSSIYA - MISR

"Krestovskiy", Sankt-Peterburg

20 iyun 20:00

URUGVAY - SAUDIYA ARABISTONI

"Rostov Arena", Rostov Don

25 iyun 19:00

URUGVAY - ROSSIYA

"Kosmos Arena", Samara

25 iyun 19:00

SAUDIYA ARABISTONI - MISR

"Volgograd Arena", Volgograd



"B"guruhi

Portugaliya

Ispaniya

Marokash

Eron


15 iyun 23:00

PORTUGALIYA - ISPANIYA

"Krestovskiy", Sankt-Peterburg

15 iyun 20:00

MAROKASH - ERON

"Fisht", Sochi

20 iyun 17:00

PORTUGALIYA - MAROKASH

"Lujniki", Moskva

20 iyun 23:00

ERON - ISPANIYA

"Qozon Arena", Qozon

25 iyun 23:00

ERON - PORTUGALIYA

"Mordoviya Arena", Saransk

25 iyun 23:00

ISPANIYA - MAROKASH

"Kaliningrad", Kaliningrad



"C"guruhi

Franciya

Avstraliya

Peru

Daniya


16 iyun 15:00

FRANCIYA - AVSTRALIYA

"Qozon Arena", Qozon

16 iyun 21:00

PERU - DANIYA

"Mordoviya Arena", Saransk

21 iyun 20:00

FRANCIYA - PERU

"Markaziy", Ekaterinburg

21 iyun 17:00

DANIYA - AVSTRALIYA

"Kosmos Arena", Samara

26 iyun 19:00

DANIYA - FRANCIYA

"Lujniki", Moskva

26 iyun 19:00

AVSTRALIYA - PERU

"Fisht", Sochi



"D"guruhi

Argentina

Islandiya

Xorvatiya

Nigeriya


16 iyun 18:00

ARGENTINA - ISLANDIYA

"Otkritie Arena", Moskva

16 iyun 23:59

XORVATIYA - NIGERIYA

"Kaliningrad", Kaliningrad

21 iyun 23:00

ARGENTINA - XORVATIYA

"Nijniy Novgorod", Nijniy Novgorod

22 iyun 20:00

NIGERIYA - ISLANDIYA

"Volgograd Arena", Volgograd

26 iyun 23:00

NIGERIYA - ARGENTINA

"Krestovskiy", Sankt-Peterburg

26 iyun 23:00

ISLANDIYA - XORVATIYA

"Rostov Arena", Rostov Don



"E"guruhi

Braziliya

SHveycariya

Kosta-Rika

Serbiya


17 iyun 23:00

BRAZILIYA - SHVEYCARIYA

"Kosmos Arena", Samara

17 iyun 17:00

KOSTA-RIKA - SERBIYA

"Rostov Arena", Rostov Don

22 iyun 17:00

BRAZILIYA - KOSTA-RIKA

"Krestovskiy", Sankt-Peterburg

22 iyun 23:00

SERBIYA - SHVEYCARIYA

"Kaliningrad", Kaliningrad

27 iyun 23:00

SERBIYA - BRAZILIYA

"Otkritie Arena", Moskva

27 iyun 23:00

SHVEYCARIYA - KOSTA-RIKA

"Nijniy Novgorod", Nijniy Novgorod



"F"guruhi

Germaniya

Meksika

SHveciya

Janubiy Koreya


17 iyun 20:00

GERMANIYA - MEKSIKA

"Lujniki", Moskva

18 iyun 17:00

SHVECIYA - JANUBIY KOREYA

"Nijniy Novgorod", Nijniy Novgorod

23 iyun 23:00

GERMANIYA - SHVECIYA

"Fisht", Sochi

23 iyun 20:00

JANUBIY KOREYA - MEKSIKA

"Rostov Arena", Rostov Don

27 iyun 19:00

JANUBIY KOREYA - GERMANIYA

"Qozon Arena", Qozon

27 iyun 19:00

MEKSIKA - SHVECIYA

"Markaziy", Ekaterinburg



"G"guruhi

Belgiya

Panama

Tunis

Angliya


18 iyun 20:00 

BELGIYA - PANAMA

"Fisht", Sochi

18 iyun 23:00

TUNIS - ANGLIYA

"Volgograd Arena", Volgograd

23 iyun 17:00

BELGIYA - TUNIS

"Otkritie Arena", Moskva

23 iyun 17:00

ANGLIYA - PANAMA

"Nijniy Novgorod", Nijniy Novgorod

28 iyun 23:00

ANGLIYA - BELGIYA

"Kaliningrad", Kaliningrad

28 iyun 23:00

PANAMA - TUNIS

"Mordoviya Arena", Saransk



"H"guruhi

Polsha

Senegal

Kolumbiya

Yaponiya


19 iyun 17:00

POLSHA - SENEGAL

"Otkritie Arena", Moskva

19 iyun 20:00

KOLUMBIYA - YAPONIYA

"Mordoviya Arena", Saransk

24 iyun 23:00

POLSHA - KOLUMBIYA

"Markaziy", Ekaterinburg

24 iyun 20:00

YAPONIYA - SENEGAL

"Qozon Arena", Qozon

28 iyun 19:00

YAPONIYA - POLSHA

"Volgograd Arena", Volgograd

28 iyun 19:00

SENEGAL - KOLUMBIYA

"Kosmos Arena", Samara



NIMCHORAK FINAL JUFTLIKLARI

30 iyun 19:00

#50

C1 - D2

"Qozon Arena", Qozon

30 iyun 23:00

#49

A1 - B2

"Fisht", Sochi

1 iyul 19:00

#51

B1 - A2

"Lujniki", Moskva

1 iyul 23:00

#52

D1 - C2

"Nijniy Novgorod", Nijniy Novgorod

2 iyul 19:00

#53

E1 - F2

"Kosmos Arena", Samara 

2 iyul 23:00

#54

G1 - H2

"Rostov Arena", Rostov Don

3 iyul 19:00

#55

F1 - E2

"Krestovsiy", Sankt-Peterburg

3 iyul 23:00

#56

H1 - G2

"Otkritie Arena", Moskva


CHORAK FINAL JUFTLIKLARI

6 iyul 19:00

#57

#49 g'olibi - #50 g'olibi

"Nijniy Novgorod", Nijniy Novgorod

6 iyul 23:00

#57

#53 g'olibi - #54 g'olibi

"Qozon Arena", Qozon

7 iyul 19:00

#60

#55 g'olibi - #56 g'olibi

"Kosmos Arena", Samara

7 iyul 23:00

#59

#51 g'olibi - #52 g'olibi

"Fisht", Sochi


YARIM FINAL JUFTLIKLARI

10 iyul 23:00

#57 g'olibi - #58 g'olibi

"Krestovskiy", Sankt-Peterburg

11 iyul 23:00

#59 g'olibi - #60 g'olibi

"Lujniki", Moskva


3-O'RIN UCHUN BAHS

14 iyul 19:00

Yarim final mag'lubi - Yarim final mag'lubi

"Krestovskiy", Sankt-Peterburg


FINAL

15 iyul 20:00

Yarim final g'olibi - Yarim final g'olibi

"Lujniki", Moskva


Manba: chempionat.asiaскачать dle 12.1
Reyting: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
  • Bugun
  • Ko'p o'qilgan
  • Muhokama
Chempionatlar
  • APL
  • LaLiga
  • B.liga
  • Seria A
  • Liga 1